USD: EUR:
... в Запорожье
Мер розповів, яка зараз ситуація з деокупацією Мелітополя

Мер розповів, яка зараз ситуація з деокупацією Мелітополя

На думку Федорова, контрнаступ українських військ на Херсонщині наближає визволення міста, яким він керує.

Про це мер Мелітополя Іван Федоров повідомив у своєму вчорашньому відеозверненні.

Чиновник відповів на питання щодо деокупації Мелітополя. На думку чиновника, контрнаступ українських військ на Херсонщині наближає визволення міста, яким він керує.

“За останні два тижні відбулися дві досить важливі події для нас, мешканців Мелітополя. Насамперед – це контрнаступ наших Збройних сил безпосередньо в Херсонській області, на Херсонському напрямку. На сьогоднішній день ВСУ досить суттєво просунулися у напрямку Херсона. Нас теж це надихає, адже це рух і у бік Мелітополя”, – сказав Федоров.

Крім того, повідомив мер Мелітополя, є успіхи у ЗСУ та на Запоріжжі.

“Друге – це напрямок з боку Запоріжжя у бік Мелітополя. Також за два тижні фронт просунувся від 5 до 10 км у бік міста Мелітополя”, – сказав він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 9 червня прокоментував ситуацію на фронті, в якому зазначив, що є певний позитив у Запорізькій області, де вдається зривати плани окупантів.

Згодом глава ЗОВА Олександр Старух заявив, що Україна повністю звільнить Запорізьку область до кінця року. За його словами, Генштаб має сформовану стратегію дій щодо деокупації області, але потрібні кошти та ресурси.

Читайте також:

Склад боєприпасів, броньовики, міномети, “Град”, автотехніка, десятки поранених та вбитих: втрати окупантів у Запорізькій області за 12 червня

На Запорізькому напрямку армія рф обстрілює позиції ЗСУ: яка зараз ситуація на фронті

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0