
Масована атака на Запоріжжя та чергові обстріли в області: наслідки ворожих влучань 22 січня, — ФОТО
Ввечері 22 січня російські війська спрямували шість ударних дронів на територію Запоріжжя. На пологівському та василівському напрямках окупанти завдали чотири удари із реактивних систем залпового вогню, 182 рази вдарили БпЛА та здійснили 161 артобстріл.
Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області.
22 січня від вибухів «шахедів» в одному із районів Запоріжжя були пошкоджені багатоповерхові будинки та об’єкти критичної інфраструктури. Наразі, за даними голови ЗОВА Івана Федорова, відомо про одного загиблого, поранена 31 людина. 22 з них знаходяться в лікарні у стані середньої тяжкості. В лікарні залишається й двомісячне немовля.
Окупанти не припиняють обстрілювати інші міста й села прифронтового регіону. Минулої доби російські війська обстріляли Кам’янське Василівського району, Темирівку, Гуляйполе, Щербаки, Новоданилівку, Малу Токмачку, Новодарівку, Чарівне та Гуляйпільське Пологівського району.
Слідчі поліції та СБУ зібрали доказові матеріали та відкрили кримінальні провадження. Правова кваліфікація — ч. ч. 1, 2 ст. 438 (Воєнні злочини) Кримінального кодексу України.


Читайте також:
Доба на запорізькому фронті: без нових штурмів, проте з авіаударами
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
0