USD: EUR:
... в Запорожье
Позбавляли свободи та примушували до тяжких робіт в окупації: запорізькі слідчі повідомили про підозру чотирьом зрадникам

Позбавляли свободи та примушували до тяжких робіт в окупації: запорізькі слідчі повідомили про підозру чотирьом зрадникам

У захопленому росіянами Токмаку Пологівського району Запорізької області троє містян та житель села Солодка Балка добровільно погодилися співпрацювати з окупантами. Тепер на них може чекати до дванадцяти років позбавлення волі.

Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області.

Вони влаштувалися на роботу у незаконно створений правоохоронний орган, затримували противників «руського міра» та тримали їх у нелюдських умовах.

48-річний пенсіонер МВС очолив місцеве відділення незаконного органу поліції. Його знайомого — колишнього працівника конвойної служби — призначили керівником ізолятора тимчасово тримання. Ще двоє чоловіків обійняли посади старших поліцейських конвою.

Фігуранти разом із представниками збройних сил РФ за вказівками окупаційної адміністрації незаконно позбавляли волі місцевих жителів, тримали їх в нелюдських умовах, били та примушували виконувати тяжкі фізичні роботи.

Тих, хто чинив опір та відмовлявся співпрацювати із загарбниками, утримували в приміщеннях із недостатньою вентиляцією, кількістю спальних місць, неналежними санітарними умовами та позбавляли права на меддопомогу.

Під час досудового розслідування працівники поліції встановили п’ятьох потерпілих від їхніх дій. Після знущань та довготривалого утримання у неволі зрадники вивозили громадян України із зав’язаними очима до тимчасово окупованої Василівки, де наказували йти пішки в напрямку Запоріжжя.

26 червня фігурантам заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Через тотальний кадровий дефіцит до окупованого Бердянська командирують комунальників з Твері


Читайте також:

В окупованому курортному Приморську працюють лише три бази відпочинку: всі інші – заселені російськими солдатами або покинуті

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0