USD: EUR:
... в Запорожье
Ліки від кашлю: сухого й вологого

Ліки від кашлю: сухого й вологого

Більшість людей використовують сироп від кашлю або наносять на груди мазь на основі ментолу для лікування кашлю. Перш ніж намагатися використовувати препарат на собі, важливо знати, як діють ці ліки від кашлю. Для лікування різних видів кашлю використовуються різні типи ліків, тому вам необхідно з’ясувати, яке з них найкраще підходить для вашого випадку. Наприклад, вологий або продуктивний кашель треба лікувати інакше, ніж сухий кашель.

Протикашльові

Засоби від кашлю також називають протикашльовими засобами, які зазвичай використовуються при сухому кашлі. Вони діють, впливаючи на частину мозку, яка змушує людину кашляти. Ці ліки полегшують кашель, але не усувають причину кашлю і не прискорюють одужання. Не рекомендується використовувати ці ліки для лікування кашлю, пов’язаного з курінням або тривалими бронхіальнимизалозами проблемами. Декстрометорфан – широко використовується проти кашлю.

Відхаркувальні і муколітичні засоби

Зазвичай призначаються при вологому або продуктивному кашлі. Вони працюють, розріджуючи слиз в дихальних шляхах, щоб полегшити відхаркування слизу і очистити дихальні шляхи. Звичайний інгредієнт сиропу від кашлю – це гвайфенезин.

Протинабрякові засоби

Вони використовуються для прочищення закладеного носа і лікування кашлю, викликаного попаданням слизу назад в горло. Їх можна використовувати тільки для очищення дихальних шляхів, якщо у закладений ніс або якщо кашель викликаний постназальном виділенням рідини. Особливо гарні препарати ввечері, щоб полегшити нічний сон. Зазвичай в протинабрякових засобах потрібно шукати фенілефрин.

Антигістамінні препарати

Це протиалергічні препарати, які діють тільки в тому випадку, якщо кашель викликаний алергією, яка уражує ніс і горло. Вони працюють, блокуючи вивільнення гістаміну, які виробляються нашим організмом у відповідь на алергени. Антигістамінні препарати можуть допомогти тільки при алергічних реакціях (не самою алергії), таких як кашель, сльозотеча і чхання. Хлорфенірамін – частий інгредієнт сиропу від кашлю на основі антигістамінів.

Комбіновані ліки

Деякі сиропи від кашлю поєднують відхаркувальні з протинабряковими і антигістамінними засобами. Іноді також до складу може бути включено знеболююче. Комбінація цього типу зазвичай використовується для лікування ряду симптомів, таких як застійні явища, кашель і ломота в тілі. Однак, оскільки ці ліки є комбінацією препаратів від кашлю, їх використання може призвести до прийому зайвих ліків.

Місцеві препарати

Мазі, що містять камфору або ментол, часто втирають в груди або спину, щоб позбутися від кашлю та застуди. Однак недостатньо доказів, що підтверджують ефективність цих ліків.

І пам’ятайте – перед застосуванням ліків проконсультуйтеся з лікарем!

0