USD: EUR:
... в Запорожье
Командир батальйону про ситуацію на Запорізькому напрямку: «Ворог заявляє, що він повністю контролює Роботине, але це маячня»

Командир батальйону про ситуацію на Запорізькому напрямку: «Ворог заявляє, що він повністю контролює Роботине, але це маячня»

Обстановка на Запорізькому напрямку залишається напруженою, але спроби ворога закріпитися закінчуються невдачами.

Про це заявив командир 3 батальйону оперативного призначення бригади «Спартан» підполковник Олександр Букатар в етері «Армія TV».

«У нас нічого не змінюється, завжди напружена обстановка. Ворог постійно намагається штурмувати, заявляє, що він повністю контролює Роботине, але як ми бачили — то повна маячня. Їх спроби не закінчуються, вони постійно намагаються це робити, але ми тримаємось», — розповів Олександр Букатар.

Також в етері «Армія TV» показали відео нічної роботи дрона на Запорізькому напрямку, яке прокоментував Олександр Букатар.

«Це була мала група, два військовослужбовці ворога, які намагалися зайти в повністю зруйноване Роботине і закріпитися в одній з розвалин. Але влучними скидами з дронів ми їх знищили, додому вони вже точно не повернуться», — розповів підполковник, зазначивши, що окупанти кидають навіть своїх поранених бійців, відправляючи людей «в один кінець».

Командир батальйону також додав, що противник активізував свої нічні атаки, використовуючи розвідувальні та ударні дрони з тепловізорами.

Нагадаємо, на Оріхівському напрямку ворог двічі за добу атакував біля Роботиного та завдав авіаудару в районі Малої Токмачки.

По Запорізькій області вдарили 542 рази за добу: під вогнем перебували дев’ять населених пунктів


Читайте також:

Третій рік під вогнем: як живуть мешканці прифронтових населених пунктів Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0