USD: EUR:
... в Запорожье
Як поводиться в експлуатації бітумна черепиця

Як поводиться в експлуатації бітумна черепиця

Бітумна черепиця після появи на ринку покрівельних покриттів суттєво спростила ряд завдань з облаштування дахів зі складними конструкційними елементами. За рахунок своєї гнучкості вона підходить для будь-яких елементів навіть округлої форми, при цьому не виникає великої кількості відходів після завершення покрівельних робіт. Ефективність використання гнучкої черепиці оцінюється тим, як використовується матеріал. Адже за рахунок зручних розмірів гонтів, їхньої пластичності, монтажні роботи легко виконуються навіть на складних об’єктах.

Якщо говорити про унікальність виробу, то для даного матеріалу йдеться про:

  • гнучкість;
  • безшумність.

Ці властивості вкрай рідко зустрічаються в покрівельних покриттях, цим бітумна черепиця і виділяється на фоні великої різноманітності матеріалів.

Чого побоюються домовласники?

Досвід компанії С-Кровля щодо роботи з клієнтами дав можливість сформувати основні страхи потенційних власників покрівлі з гнучкої черепиці:

  • Недостатня товщина виробу, тому, здається, це послужить приводом для пориву покрівельного полотна, а далі будуть протікання і капітальний ремонт даху.
  • Не дуже надійна фіксація посипання та побоювання щодо властивостей бітуму під впливом активного сонця.
  • Покрівля вигорить або змінить колір на неоднорідний, що погіршить зовнішній вигляд даху та будинку в цілому.
  • Ризик спалаху, спровокованого зовнішнім фактором.

Все перелічене вище не що інше, як міфи. Адже матеріал має міцну та стійку до зовнішніх впливів структуру, не рветься і не схильний до займання, а також довгий час здатний зберігати вихідні дані кольору.

Про бітум і посипання з грануляту

Бітум у складі бітумної черепиці виконує важливу функцію, він після окислення або збагачення модифікаторами перетворює скляне склополотно на міцний, гнучкий і витривалий матеріал. Експлуатація бітумної черепиці можлива в будь-яких умовах та кліматі, тільки потрібно правильно підібрати тип бітуму – окислений чи модифікований.

Шорстка поверхня черепиці, яка і створює її декоративну привабливість, це результат застосування у виробництві базальтового натурального грануляту. Безпідставні побоювання в тому, що вона обсипатиметься, адже кам’яна посипка закріплена акриловою глазур’ю. Її функції:

  • декоративна – створити ефектний вигляд поверхні, наситити глибоким відтінком та захистити його від змін через роки служби,
  • захисна – запобігти наслідкам негативного впливу на бітум сонця, опадів або механічних впливів.

Бітумна черепиця для покрівлі стане чудовим захистом від зовнішнього світу та допоможе створити комфорт усередині житла.

0