USD: EUR:
... в Запорожье
Через російські обстріли у Запорізькій області 226 тисяч родин опинилося без газопостачання: без світла – 20 тисяч домоволодінь

Через російські обстріли у Запорізькій області 226 тисяч родин опинилося без газопостачання: без світла – 20 тисяч домоволодінь

Мешканці окупованих територій та лінії розмежування у Запорізькій області опиняються без благ цивілізації через дії загарбників з російської федерації.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

На сьогодні, 10 липня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21 515 абонентів у 78 населених пунктах Запорізької області. Протягом минулої доби «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 3 746 родин Запорізького краю. Зокрема були заживлені 2 536 споживачів Оріхівського районного відділення, знеструмлених через ворожі обстріли.

Крім того, енергетики оперативно усунули пошкодження в електромережах, що виникали протягом минулої доби, та повернули світло до 643 домівок мешканців міста Пологи, чиє енергопостачання було порушено через ворожі обстріли, та 566 абонентам Запорізьких міських електромереж, що були знеструмлені внаслідок складних погодних умов.

Через бойові дії виникли нові пошкодження в електромережах Василівського району, знеструмлено ще 67 абонентів. По Гуляйпільському районному відділенню ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження мереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися.

Ситуація із газопостачанням без змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 226 676 абонентів у 267 населених пунктах області.

Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 260 та частково 7 населених пунктів області (у т.ч. міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району). Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

На сьогодні у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, селищі Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина місто Пологи Пологівського району.

Крім того, внаслідок обстрілів в Оріхові та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки міста Василівка та селища Степногірськ. Стоки без очищення скидаються до річки Карачокрак і далі потрапляють у Дніпро.

Минулої доби надійшло 42 повідомлення про пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів.

Голова Запорізької  області прокоментував можливість наступу російський військ, – ВІДЕО


Читайте також:

Рашисти обстріляли село під Запоріжжям: розбили школу та декілька будинків, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0