USD: EUR:
... в Запорожье
Холодильники LG – практичність та енергоефективність

Холодильники LG – практичність та енергоефективність

Холодильники LG заслужено мають великий попит протягом багатьох років. Бренд пропонує надійні енергоефективні пристрої для дому та професійної кухні.

Залежно від потреб можна придбати двокамерні, трикамерні холодильники або моделі Side-by-Side (найбільші для ресторанів або великих сімей). Найпопулярніший варіант – 2-камерні, у яких морозильна камера розташована внизу. На сайті foxtrot.com.ua ви можете ознайомитися з усіма популярними моделями холодильників LG.

Чому холодильники LG вважаються одними з найкращих?

Південнокорейський виробник пропонує не просто надійні та практичні холодильники. При виробництві активно використовуються фірмові технології, які роблять роботу холодильника досконалішою. Також моделі LG оснащують безліччю практичних функцій. Серед основних можна виділити:

 • Total No-Frost – це технологія, яка забезпечує стабільний температурний режим. Це підвищує якість продуктів, а також забезпечує їхнє швидке охолодження.
 • Multi Air Flow – система примусової подачі повітря, що забезпечує його рівномірний розподіл по камері. Завдяки їй продукти охолоджуються швидше та якісніше. Також вона сприяє контролю за рівнем вологості.
 • Eclipse-дисплей. Завдяки фірмовому дисплею набагато простіше регулювати роботу холодильника. На ньому відображаються температурний режим та функції, які включені до роботи.
 • Nature FRESH – це технологія, яка забезпечує різні температурні режими на різних полицях. Це важливо для ідеального збереження овочів, м’яса, молочних та інших продуктів, які потребують різного рівня температури.
 • InstaViev Door in Door. Технологія в нових моделях LG, завдяки якій можна постукати дверцятами, і вона стає прозорою, так що ви можете побачити вміст, не відкриваючи холодильник.

Переваги холодильників LG

Пристрої південнокорейського бренду дуже популярні, завдяки безлічі переваг:

 1. Енергоефективність. Практично всі нові моделі відносять до категорії А++, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію.
 2. Безшумність. Холодильники працюють дуже тихо, що підвищує комфорт для мешканців у квартирі.
 3. Невеликі коліщатка і вага дозволяють легко переставляти холодильник при необхідності.
 4. Великий вибір дизайнів – ви можете підібрати ідеальну модель для будь-якого інтер’єру кухні: сірі, чорні, білі, бежеві і т.д.
 5. Задня стінка закрита, завдяки чому пристрій можна ставити впритул до стіни.
 6. Полички, що висуваються, дозволяють поставити велику каструлю і т.п.
 7. Стінки холодильника залишаються холодними завдяки новітнім технологіям.
 8. Доступна ціна та багато інших.

Холодильники LG – це відмінний вибір, якщо ви хочете отримати надійний, сучасний функціональний пристрій для своєї кухні, який гарантує ідеальне заморожування всіх видів продуктів.

Матеріал опубліковано на правах реклами 

0