USD: EUR:
... в Запорожье
Артпідготовка була масованою: гвардієць розповів про ворожі штурми на Запорізькому напрямку

Артпідготовка була масованою: гвардієць розповів про ворожі штурми на Запорізькому напрямку

Гвардієць 3 бригади оперативного призначення «Спартан» з позивним Оплот розповів про загальну ситуацію і характер бойових дій на Запорізькому напрямку.

Боєць дав інтерв’ю військовому телебаченню «Армія TV», яке опублікували в соцмережах бригади.

«В нашій зоні відповідальності за останній час ворог проводив два великих штурми із задіянням особового складу та бронетехніки під підтримкою артилерії. Це були дві групи, приблизно по 20 військовослужбовців, які намагалися пробити наш передній край, але завдяки чіткій взаємодії між артилерією та наявними вогневими засобами, ворог навіть не зміг підійти до рубежу переходу в атаку, які визначили їхні командири», — каже військовий.

Щодо тактики дій ворога Оплот зауважив, що окупанти стягуються до певного рубежу, накопичують там сили, після чого починають переходити в атаку. Цього разу FPV-дрони вони не використовували, проте артпідготовка була масована.

«У них була ворожа артпідготовка, яка намагалася подавити наш передній край, але ми дуже гарно відпрацювали та не дали їм змоги накопичитись. Використовували касетні боєприпаси, міномети та станкові гранатомети, тобто ми очікували таких рухів і не дали їм змоги просунутись. Їх там було приблизно 20 чоловік, за нашою інформацією 10 з них було вбито, ще 10 поранені намагалися втекти, скільки з них втекло ми сказати точно не можемо, але є факт того, що дана група прийшла в небоєготовність», — зазначив боєць.

Сили оборони відбили атаку противника на Запорізькому напрямку


Читайте також:

Затримували учасників спротиву: справу правоохоронців-колаборантів з Якимівці передали до суду

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0