USD: EUR:
... в Запорожье
Група Метінвест вдається до безпрецедентних заходів боротьби з коронавірусом

Група Метінвест вдається до безпрецедентних заходів боротьби з коронавірусом

Група Метінвест, усвідомлюючи ризики і небезпеку, пов’язані з поширенням вірусу COVID-19 у світі та в Україні, не може залишатися осторонь від того, що відбувається. Ми розуміємо, що зараз як ніколи важливі чіткі й усвідомлені дії великого бізнесу, а саме максимальна турбота про співробітників і допомога жителям міст присутності. Тому своїм головним завданням ми вважаємо підготовку до можливих наслідків поширення вірусу. Ми маємо намір усіма силами убезпечити свої підприємства, щоб вони продовжували безперебійно працювати і забезпечувати робочі місця, сплачувати податки і підтримувати економіку країни, що має пряму залежність від їхньої діяльності.

Здоров’я та безпека співробітників – беззастережний пріоритет у роботі компанії. З 17 березня на всіх підприємствах Метінвесту запроваджено особливі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу. Скасовано всі масові заходи і відрядження. Усі робочі приміщення та автотранспорт, який доставляє співробітників підприємств на роботу і додому, проходять регулярну санітарну обробку. Їдальні переведено в режим буфетів з упакованими продуктами і бутильованою водою.

Метінвест налагоджує забезпечення персоналу необхідними в період кризи засобами індивідуального захисту, не зважаючи на їх дефіцит на ринку. Для працівників усіх українських підприємств Групи закупили понад 160 тисяч медичних масок і респіраторів і більше 1 мільйона рукавичок. Усі співробітники також забезпечені дезінфекторами для рук. Запаси захисних засобів поповнюються у міру надходження: ми постійно шукаємо будь-які можливі варіанти для їх закупівлі, і, щойно знаходимо їх, усі ці засоби відразу ж передаються на підприємства. Метінвест готовий допомагати порятунку пацієнтів із підозрою на коронавірус COVID-19, вірусну пневмонію та інші легеневі захворювання, забезпечуючи лікувальні установи необхідним в умовах епідемії киснем. Так, комбінати ММК імені Ілліча та «Азовсталь» передають кисень маріупольським міській та обласні лікарням, перинатальному центру, онкологічному диспансеру, а також усім медичним установам, які спрямовують такий запит на ці підприємства.

Група бере участь у роботі регіональних антикризових штабів боротьби з коронавірусом. Санаторії-профілакторії компанії переведені в режим чергування і готові в будь-який момент почати приймати пацієнтів. Цього тижня Метінвест очікує постачання 20 тисяч експрес-тестів на COVID-2019, які будуть розподілені між медичними установами Києва, Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу. Метінвест виділяє гроші на придбання засобів індивідуального захисту і спецобладнання для співробітників правоохоронних органів, лабораторій і станцій екстреної медичної допомоги – співробітники цих підрозділів стежать за виконанням карантинних заходів і щодня перебувають у зоні ризику.

Незважаючи на складну ситуацію, Група Метінвест продовжує виплачувати заробітну плату в повному обсязі всім своїм співробітникам. Адміністративний персонал керівної компанії і до 95% адмінперсоналу виробничих підприємств переведено на дистанційну роботу. Працівників, що перебувають у зоні ризику, відправили в оплачувані відпустки або перевели на віддалену роботу. Крім того, в умовах економічної невизначеності підприємства Метінвесту вирішили тимчасово відмовитися від податкових канікул, щоб забезпечити стабільність наповнення місцевих і державного бюджетів, а також ефективність заходів боротьби з вірусом COVID-19.

Нагадаємо, акціонер Групи Метінвест Рінат Ахметов об’єднав зусилля всіх бізнесів SCM, Благодійного фонду та ФК «Шахтар» для допомоги Україні в боротьбі з коронавірусом. Раніше Рінат Ахметов за особистою ініціативою виділив 300 мільйонів гривень на боротьбу країни з коронавірусом. Фонд Ріната Ахметова закуповує 300 тисяч експрес-тестів для Стабілізаційного Фонду при Президентові України, а також мінімум 200 апаратів штучної вентиляції легенів для державних лікарень.


Читайте також:

Ахметов спрямовує 300 мільйонів гривень на боротьбу с коронавірусом

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

Подписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

0