USD: EUR:
... в Запорожье
Готував удари Запоріжжю: довічне ув’язнення загрожує російському агенту

Готував удари Запоріжжю: довічне ув’язнення загрожує російському агенту

47-річний безробітний мешканець Запоріжжя з ідеологічних мотивів почав працювати на російських загарбників. Ворог залучив його до агентурної мережі через українку, яка наразі мешкає у РФ.

Про це повідомили у Службі безпеки України та Запорізькій обласній прокуратурі.

Агресора цікавили бази паливно-мастильних матеріалів та маршрути автоцистерн, що перевозять пальне для бойової техніки Сил оборони.

Фігурант справи об’їжджав місцевість та фіксував розташування нафтобаз й рух спеціальної техніки. Інформацію чоловік передавав через Telegram у вигляді медіафайлів з координатами на Google maps із текстовим описом. Ці дані російські військові планували використати для ракетних та дронових ударів по Запоріжжю.

Чоловіка затримали коли він проводив дорозвідку поблизу об’єкта критичної інфраструктури. В нього вилучили мобільний, який зрадник використовував у розвідувально-підривній діяльності.

Фігурант справи наразі під вартою і йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 «Державна зрада вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб» Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує довічне ув’язнення.

Українська розвідка назвала імена убивць чотирьох українських військовополонених у Запорізькій області, — ВІДЕО 18+


Читайте також:

Через обстріли сталася пожежа: правоохоронці показали наслідки ворожих ударів по Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0