USD: EUR:
... в Запорожье
Роками виводили кошти з державного підприємства: запорізькі правоохоронці повідомили про підозру членам злочинного угрупування

Роками виводили кошти з державного підприємства: запорізькі правоохоронці повідомили про підозру членам злочинного угрупування

Декілька років члени злочинного угрупування виводили кошти з одного з державних підприємств Національної академії аграрних наук України. Наразі зловмисникам повідомлено про підозру.

Про це повідомляють у Національній поліції Запорізької області.

48-річний керівник агрофірми разом із головною бухгалтеркою укладали фіктивні договори з підконтрольною їм фірмою для виведення «тіньових» коштів. Таким чином з 2015 до 2020 рік зловмисники перераховували з рахунків державного підприємства 4,6 мільйонами гривень за товари та послуги, які фактично не поставлялися та не надавалися.

Наразі зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Мешканця Запоріжжя затримали під час спроби продати 25 гранат, — ФОТО


Читайте також:

Катівні, скорочення населення та нестача кадрів: що зараз відбувається в окупованому Енергодарі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0