Гарне і міцне волосся: усе, що треба знати про плазмотерапію
Пошкоджене волосся виглядає непривабливо, через що може значно погіршуватись самооцінка. На фоні цього виникають проблеми у навчанні, на роботі, в особистих стосунках. Що більше затягується процес відновлення своєї зовнішності, то гірші вимальовуються перспективи подальшого майбутнього. А все ж починалось з простої невпевненості через пошкоджене волосся…
Рівень самооцінки дійсно відіграє важливу роль не тільки в особистому житті, а й кар’єрному зростанні, навчанні, дружніх відносинах. Тому якщо причиною невпевненості стає саме нездорове на вигляд волосся — потрібно з’ясувати причину подібного естетичного порушення й усунути її.
Якщо важко привести зачіску в належний вигляд за допомогою кремів, масок, шампунів, тоді варто переходити на більш професійні методи. Зокрема розв’язати проблему з посіченим, схильним до сильного випадання волоссям чудово допомагає плазмотерапія https://platinumlaser.com.ua/ukoly-krasy/plazmolifting-2/plazmolifting-volossya/, яка підходить як жінкам, так і чоловікам.
Особливості плазмотерапії
В основі процедури лежить застосування власної плазми крові пацієнта, яка перед введенням спеціальним чином очищується. Сама по собі плазма цінна тим, що у ній знаходиться багато тромбоцитів, вітамінів та різних корисних біологічних компонентів крові. Введення її за допомогою ін’єкцій дозволяє позитивно вплинути на стан шкіри та волосся. Зокрема процедура сприяє:
- посиленню росту волосків;
- покращенню кровообігу в тканинах;
- підвищенню поділу волосяних фолікулів в зоні росту;
- потовщенню дерми та епідермісу, що позитивно впливає на ріст волосся;
- синтезу колагену та фібробластів в шкірі, завдяки чому покращується вигляд локонів.
Завдяки активізації подібних процесів покращується зовнішній вигляд волосся, його густота та якість локонів. Також зникає лупа, нормалізується робота сальних залоз.
Показання та протипоказання
Плазмотерапію частіше всього рекомендують за патологічного випадіння волосся. Причини подібної проблеми можуть бути самі різні, але в більшості випадків, приблизно 75% пацієнтів вдається досягти стійкого позитивного результату. Також процедура показана за:
- підвищеної сухості шкіри голови;
- тонкого, посіченого, ламкого волосся;
- свербежу шкіри на різних ділянках голови;
- повільного росту та слабкості волосяних фолікулів;
- частого фарбування або інших хімічних впливах на волосся.
Не проводять плазмотерапію під час вагітності, в період грудного вигодовування, інфекцій чи запалень на шкірі голови, лікування антибіотиками або алергії на антикоагулянти. Частіше всього протипоказання визначаються під час першого візиту до лікаря, хоча за необхідності можуть бути призначені консультації інших суміжних спеціалістів.
Відновлення після процедури проходить досить швидко. Спочатку декілька днів потрібно утримуватись від механічних подразнень. Варто не перегріватись та не переохолоджуватись, не можна робити маски та масажі. Здебільшого проводять плазмотерапію курсами по 8 – 10 сеансів з проміжком у тиждень – два. Головне, щоб лікування призначав досвідчений спеціаліст, тоді і волосся порадує своїм розкішним виглядом.
0