USD: EUR:
... в Запорожье
ФСБ затримала у Криму п'ятьох мешканців Запорізької області за нібито «підготовку терактів», — ВІДЕО

ФСБ затримала у Криму п'ятьох мешканців Запорізької області за нібито «підготовку терактів», — ВІДЕО

Російська ФСБ затримала в окупованому Севастополі п’ятьох українців, яких окупанти називають «агентами Міноборони України та СБУ, що були завербовані у Запорізькій області».Про

Про це заявляють російські пропагандисти ТАСС з посиланням на ФСБ.

Затримані нібито повинні були здійснити диверсійно-терористичні акти щодо військовослужбовців Чорноморського флоту РФ, а також об’єктів військової, транспортної та енергетичної інфраструктур регіону. Вони не були знайомі один з одним.

Раніше їх було засуджено за ст. 222.1 КК РФ (незаконне зберігання вибухових речовин та вибухових пристроїв). Зараз порушено кримінальні справи за ст. 205 КК РФ (терористичний акт), ст. 275 КК РФ (держзрада).

Російська ФСБ заявляє, нібито «вибухові пристрої агенти доставляли з території України поштовими відправленнями, автобусними перевезеннями та закладали їх у схованки».

«Фотографії з координатами схованок пересилалися українським кураторам, які згодом ставили завдання виконавцям щодо конкретної диверсії чи теракту», — заявляє спецслужба окупантів.

Під час обшуків у так званих «агентів» нібито знайшли «три саморобні вибухові пристрої, 5 кг пластичних вибухових речовин виробництва Великобританії, 600 грамів тротилу, електродетонатори військового призначення, радіокеровані виконавчі механізми для приведення в дію вибухових пристроїв. Виявлено три схованки із засобами ураження».

Окупанти стверджують, що затриманим українцям може загрожувати довічне позбавлення волі.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупанти створили «антитерористичну комісію», яка стежитиме за сторінками людей у ​​соціальних мережах. За лайки, репости та донати «екстремістським організаціям» можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

Запорізька область зазнала понад 400 ударів за добу: є зруйноване житло


Читайте також:

У лікарні прифронтового Оріхова розікрали 28 мільйонів гривень: затримали шістьох працівниць

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0