USD: EUR:
... в Запорожье
Фейкові вибори та повернення СРСР: на Запоріжжі СБУ

Фейкові вибори та повернення СРСР: на Запоріжжі СБУ "накрила" сепаратистів

Осередок сепаратизму в Запорізькій області припинив своє існування після операції, проведеної СБУ та за керівництвом прокуратури.

За даними досудового слідства, учасники групи входили до одного з проросійських радикальних рухів, який виступає за «відродження оновлених республік СРСР». За задумом замовників, фігуранти мали агітувати населення за повернення у «правове поле СРСР». Потім вони планували сформувати органи радянської держвлади через процедуру так званого «народовладдя».

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що зловмисники хочуть провести фейкові «всесоюзні вибори» для створення альтернативних органів управління всіх рівнів. Кінцевою метою учасників руху є відновлення СРСР через проведення «відкритого волевиявлення народу». Офіційні органи влади України мали скласти повноваження на користь новообраної радянської влади.

Виконуючи інструкції кураторів з РФ, фігуранти мали звернутися до органів влади з офіційними заявами про нібито бажання громадян відновити Українську РСР. Співробітники СБУ задокументували, що організаторка українського осередку руху звернулась з офіційною заявою до державних органів влади щодо відкриття в одному із селищ Запоріжжя виборчої дільниці для проведення фейкового волевиявлення. Вона також вимагала фінансування за рахунок місцевого бюджету, посадовці якого ще мали сприяти проведенню «виборів».

У ході обшуку за місцем проживання фігурантки правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, агітаційні матеріали та документацію з підтвердженням злочинної діяльності.

У межах раніше розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії.


Читайте також:

Голова Запорізької ОДА: «Вимагаю відсторонити директора обласної інфекційної лікарні»

Як гасили пожежу в Запорізькій обласній інфекційній лікарні, – ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

7

ЗеГидрант2021-02-07 23:31:52
Накатил уже два фанфурика боярышника. Один за усский язык. Один за вас братушки усские, мы с вами настоящие потомки дидов из нквд, ч. ленина, с. ралина и прочих. Сейчас накачу ещё бояры за нацию нашу вырождающуюся. Хотя, а какая у нас нация? росияне? есть такая? буряты? нохча?
банник2021-02-07 20:14:15
1 запорожский! Не взирая на ваши "баны", прошу обратить внимание на провокатора-нациста, под ником "ЗеГидрант"- редкостная гнида.
ЗеГидрант2021-02-06 13:32:08
Это правильно. Это единственное на что способны совки и усские
Лол2021-02-06 07:29:33
На тебя начали подрачивать.
ЗеГидрант2021-02-05 22:26:56
Лол. Один совок усский остался походу, но с горя боярышника перепил и про фошизм не написал
Наблюдатель2021-02-05 22:16:42
Эта посерьезней, чем Надя Савченко! Эта требовала ДЕНЕГ из бюджета! Разявила рот на уже давно поделенное! Кстати, в Харькове закрыли конвертационный центр с 5 миллиардным оборотом. Казенные деньги конвертировал в наличные, если кто не знает. Доллар стремительно падает. Пока не организуется новый.
ЗеГидрант2021-02-05 13:18:32
На пару совкодрочеров кацапских, здесь, в комментариях, теперь стало меньше.