USD: EUR:
... в Запорожье
Фабрикували справи проти українців: у Запорізькій області ідентифікували ще 11 колаборантів

Фабрикували справи проти українців: у Запорізькій області ідентифікували ще 11 колаборантів

Служба безпеки встановила особи ще 11 колаборантів, які вступили до створеного агресором «головного управління МВС РФ Запорізької області».

Про це повідомляє Запорізька ОВА з посиланням на СБУ.

Після отримання «посад» колаборантам видали «посвідчення» та формений одяг російського зразка, а також вогнепальну зброю. Це дозволяло їм вільно пересуватися по захопленій частині Запорізької області та проводити каральні заходи проти місцевих жителів.

Під час таких «рейдів» російські окупанти разом зі своїми поплічниками викрадали людей прямо посеред вулиці та відвозили їх у російські катівні. Там до людей застосовували тортури, у тому числі катували струмом і протягом тривалого часу залишали без води.

Окупанти та колаборанти фабрикували «справи» проти українців, яких намагалися схилити до співпраці з ворогом або визнати себе «винними» у причетності до партизанського руху.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Заходи з документування злочинної діяльності проводили співробітники УСБУ в Запорізькій області під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури.

Шантаж і залякування: окупанти продовжують примусову паспортизацію на тимчасово захопленій території


Читайте також:

Допоміг дрон: прикордонники показали, як ліквідували ворожу позицію на Запорізькому напрямку, — ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0