
Ще 2000 жителів Запорізької області завершили вакцинацію
За останню добу медики зробили більше 5000 щеплень проти коронавірусу.
Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ.
Станом на ранок 22 вересня в нашому регіоні повели 5095 щеплень. Першу дозу отримали 3038, людина, другу – 2057 (закінчили вакцинацію).
Всього з початку прищеплювальної кампанії станом на 08:00 22.09.2021 щеплено 225 338 осіб, в т.ч. закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення) – 169 136 осіб. Вакциною Ковішілд здійснено в цілому 22 493 щеплень, Короноваком – 98165, Комірнаті (Пфайзер) – 153761, Астра-Зенека – 59016, Модерній – 61039.
Відзначимо, що найбільш ефективним заходом профілактики є вакцинація. Інші заходи профілактики-дотримання карантину, користування засобами індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції і гігієни рук. Якщо температура тіла підвищиться вище 38 градусів і з’являться сухий кашель, утруднене дихання або задишка – негайно викликайте швидку допомогу.
Нагадаємо, за підсумками засідання Державної комісії ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 год 00 хвилин 23 вересня «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території всіх областей України. У зв’язку з цим, в Запоріжжі закриють всі навчальні заклади, де не вакциновано 80% колективу. Прем’єр-міністр України підкреслив, що школи, дитсадки, училища та ВНЗ закривають повністю, а не переводять на дистанційне або онлайн-навчання.
Читайте також:
Посилення карантину: скільки в Запоріжжі дитсадків, шкіл та університетів зможуть працювати
У Запоріжжі на один центр масової вакцинації стало більше
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0