Енергодарці отримають антирадіаційні таблетки

Енергодарці отримають антирадіаційні таблетки

Таблетки з високим вмістом йоду захищають від радіації. Керівники ОСББ і керуючих компаній повинні забезпечити видачу препарату жителям.

22 лютого під час чергової оперативної наради з керівниками комунальних підприємств в Енергодарі обговорювалося питання поширення серед населення препарату калій йодид для здійснення йодної профілактики в разі виникнення радіаційної аварії. Про це повідомляє прес-служба Енергодарської міської ради.

Видача таблеток калій йодиду головам ОСББ, керівникам керуючих компаній і ЖБК триває управлінням з питань НС та ЦЗН міської ради з жовтня минулого року.

При цьому керівники, відповідно до законодавства, повинні забезпечити видачу препарату жителям.

Компанія «Місто для людей Енергодар» пропонує енергодарцям, будинки яких обслуговує, для отримання калій йодиду звертатися в Центр обслуговування клієнтів за адресою вул. Молодіжна, 45. Відзначається, що забезпечити препаратом необхідно всіх жителів міста, і відповідальність за це покладена на керівників будинків.

Відзначимо, приблизно раз в два роки співробітники жеків розносять по квартирах таблетки на кожного члена сім’ї та пояснюють, як їх потрібно вживати. Ці таблетки повинні зберігатися в аптечці кожної енергодарської сім’ї.


Читайте также:

На Хортиці знайшли кілька трупів диких тварин, які потрапили в браконьєрські пастки

У Запоріжжі 18-річний юнак випадково застрелив з рушниці свого товариша, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Незнайка2021-02-24 21:11:59
Шо? Уже надо? А другим жителям области? Хай дохнут? Несправедливо!