USD: EUR:
... в Запорожье
Їдуть цілими родинами: окупанти завозять гастролерів через великий дефіцит лікарів на окупованій частині Запорізької області

Їдуть цілими родинами: окупанти завозять гастролерів через великий дефіцит лікарів на окупованій частині Запорізької області

На окупованій частині Запорізької області не вистачає лікарів. Навіть після майже 2,5 роки окупації місцеві мешканці не йдуть на співпрацю з ворогом, тому загарбники вимушено завозять гастролерів з РФ цілими родинами.

Про це написала Вікторія Галіціна, очільниця Бердянської міської військової адміністрації.

Тимчасово окупований Бердянськ примусово русифікують, переселяючи туди цілі родинами фахівців. Зокрема, подружжя гастролерів з Туви. Ерес Чадамба очолює реанімаційне відділення захопленої міської лікарні, а його дружина Анастасія працює клінічним психологом.

«Окупаційна влада активно піарить таких гастролерів, представляючи їх як взірець «традиційної сім’ї» та професіоналізму. Таке «переселення народів» свідчить про дефіцит лікарів у Бердянську», – пише Галіціна.

Ще одна гастролерка – Анна Белавіна. Російська окупаційна влада призначила її головною лікаркою міської лікарні. Вона переїхала до Бердянська з окупованого Криму за наказом російської влади.

«Це є частиною ширшої стратегії – примусового «зросійщення» демографічного складу населення та витіснення української ідентичності», – резюмує посадовиця.

В окупованому Мелітополі гастролер виманив у пенсіонерки всі заощадження


Читайте також:

Озвучено вирок чотирьом жителям Запорізької області, які співпрацюють з окупантами

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0