USD: EUR:
... в Запорожье
Директора запорізького КП підозрюють у розтраті при закупівлях для ліквідації наслідків обстрілів: справу направили до суду

Директора запорізького КП підозрюють у розтраті при закупівлях для ліквідації наслідків обстрілів: справу направили до суду

До суду скерували обвинувальний акт стосовно директора запорізького комунального підприємства за фактом розтрати чужого майна в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

За даними слідства, за рішенням органу місцевого самоврядування одному з комунальних підприємств доручили створити запасу будівельних та інших матеріалів для ліквідації наслідків можливих руйнувань через ведення воєнних дій, а також для забезпечення життєдіяльності Запоріжжя. На їх закупівлю з місцевого бюджету виділили понад шість мільйонів гривень.

З цією метою у серпні 2022 року директор вказаного підприємства на договірних підставах закупив ці матеріали за завищеною ціною. Це призвело до безпідставного перерахування товариству майже 800 тисяч гривень бюджетних коштів, що спричинило територіальній громаді шкоду на вказану суму.

Підозрюваний перебуває під домашнім арештом та відсторонений від посади. Досудове розслідування здійснювали слідчі Запорізького райуправління поліції.

Задіяли Бердянський порт для перекидання російських військ на фронт: СБУ повідомила про підозру урядовцям РФ


Читайте також:

Ворог за підтримки авіації атакував українські позиції біля Роботиного на Оріхівському напрямку

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0