USD: EUR:
... в Запорожье
Детонувало декілька годин: у запорізькому селі ліквідували місце скупчення окупантів

Детонувало декілька годин: у запорізькому селі ліквідували місце скупчення окупантів

У селі Кінські Роздори Пологівського району Запорізької області лунали вибухи в кафе, де окупанти зберігали свої боєприпаси та відпочивали.

Про це в ефіри національного марафону новин заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, місцевий власник влаштував у колишньому дитячому садочку подвійний бізнес: основний зал перетворив на кафе і підгодовував ворога, а складські приміщення віддав окупантам під зберігання боєприпасів.

2 вересня там пролунали вибухи — детонувало декілька годин. Полум’я перекинулось на два «КамАЗи» росіян і техніку колаборантів.

Федоров зазначив, що ворог так організовує свій побут, що «де він їсть, там і зберігає склади з боєприпасами», тож однім пострілом можна одразу ліквідувати склади з боєприпасами, колаборантів та окупантів.

«Саме такі ліквідації продовжуються майже по всій території тимчасово окупованої Запорізької області», — каже мер Мелітополя.

Він також заявив, що окуповані Бердянськ та Мелітополь — це наразі суцільні військові бази, адже складно знайти будь-яке виробниче приміщення або виробничу базу, де б не було ворожої техніки або ворожого угруповання.

Мешканці окупованих територій не хочуть брати учать у фейкових виборах: росіяни завозять масовку


Читайте також:

Українська армія просувається на Запоріжжі та розміновує територію, а росіяни підпалюють мінні поля

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0