USD: EUR:
... в Запорожье
Окупаційний центр зайнятості у Бердянську проводить приховану мобілізацію: скільки обіцяють платити

Окупаційний центр зайнятості у Бердянську проводить приховану мобілізацію: скільки обіцяють платити

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російська окупаційна влада проводить приховану мобілізацію. Повістки чоловікам вручають відразу ж при видачі паспорта країни-агресора, також розносять по будинках. Крім того, у бердянському центрі зайнятості агітують безробітних підписати контракт зі Збройними силами РФ.

Про це повідомляє «Бердянськ Сьогодні».

На сторінці окупаційного центру зайнятості у Бердянську час від часу з’являється реклама із закликом приєднається до російської армії. Також співробітники цього центру пропонують підписати контракт усім, хто до них звертається. Людей заманюють високою зарплатою — щонайменше 210 тисяч рублів на місяць, плюс одноразова виплата у розмірі 195 тисяч та низка «привілеїв», які обіцяють надавати на безоплатній основі. Для порівняння, в окупованому Бердянську касир отримує близько 30 тисяч рублів на місяць, а начальник відділу — 50 тисяч.

«Мобілізацією, якої, за твердженням окупаційної влади, у Бердянську немає, приховано займаються практично всі установи та організації, які працюють у місті», — повідомляє видання.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», навесні бердянських медичних працівників та всіх чоловіків, які працюють на підприємствах зобов’язали стати на військовий облік. На комунальні підприємства почали розвозити повістки для мобілізації співробітників. В тому числі і на підприємствах колишнього Чернігівського району, котрий після об’єднання під час адміністративної реформи став Бердянським.

Працівників бюджетних установ відправляють у військові комісаріати та змушують проходити медичний огляд.

Загарбники почали відкривати нічні клуби в окупованому Бердянську.


Читайте також:

Ворог завіз лікарів на окуповану частину Запорізької області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0