USD: EUR:
... в Запорожье
BorysenkoWatch: вигідна оцінка, викуп та продаж наручних швейцарських годинників

BorysenkoWatch: вигідна оцінка, викуп та продаж наручних швейцарських годинників

Швейцарський годинник – це справжня цінність. Як золото чи діаманти вони не втрачають у своїй вартості з роками. Швейцарський годинник – це не лише якісний механізм, а й атрибут розкоші, знак високого статусу та достатку, тому мати таку річ хоче кожна людина.

Швейцарський годинник заслужив свою репутацію завдяки бездоганній точності, довговічності та стильному дизайну, втім, зараз не менш важливими якостями є репутація та популярність бренду.

Якщо у вас є швейцарський годинник і з якоїсь причини ви хочете його продати, не слід робити це самостійно через інтернет або нести свою цінність у ломбард. Так ви можете втратити більше половини цієї вартості пристрою.

Компанія BorysenkoWatch допоможе продати ваш годинник за найвищою ціною. Все, що для цього потрібно, це залишити заявку на borysenkowatch.com.ua. Кращі годинникові майстри гідно оцінять ваш годинник і запропонують найвигіднішу ціну.

Який годинник можна продати BorysenkoWatch?

Компанія приймає виключно годинник оригінального виробництва швейцарських брендів, у тому числі вироби з дорогоцінних металів.

Ви можете продати годинник таких брендів, як Hysek, MontBlank, Omega, Rolex, Vacheron Constantin, Bell&Ross, Breitling, Cartier, Concord, Chronoswiss, Eterna, Graham, IWC, Rolex, Bovet, Patek Philippe, Perrelet, Raymond Weil, Bulgari, Carl F.Bucherer та ін.

При цьому у вас має бути доказ оригінального виробництва.

Чому варто продати швейцарський годинник BorysenkoWatch?

Стикаючись з цим завданням вперше, багато людей не знають, як і де продати свій швейцарський годинник за найвигіднішою ціною. Компанія BorysenkoWatch пропонує найвигідніші умови:

  1. Вигідна оцінка. Продавцю пропонують найвищу ціну за годинник. Оцінку проводять майстри із багаторічним досвідом.
  2. Швидка покупка. Компанія готова викупити ваш годинник у будь-який день тижня – працює без свят та вихідних. На будь-яке ваше запитання ви швидко отримаєте відповідь.
  3. Чесна оцінка. Не секрет, що багато скупників спеціально занижують ціну для своєї вигоди, але BorysenkoWatch працює чесно. Ви можете отримати оцінку та порівняти результати, провівши оцінку в іншій компанії.
  4. Робота по всій Україні. Ви можете продати свій годинник, перебуваючи в будь-якій точці країни.

Як продати годинник BorysenkoWatch?

Викуп швейцарського годинника проводиться у два етапи:

  1. Попередня оцінка. Ви скидаєте чіткі фотографії через будь-який месенджер. На фото повинен бути сам годинник, а також документи, які підтверджують його оригінальність і оригінальність ремінця. Якщо є коробка, її слід сфотографувати. За знімками фахівець проводить попередню оцінку вартості та повідомляє вам результат.
  2. Оцінка та купівля годинника. Призначається зустріч на якій фахівець особисто оглядає механізм та документи. Якщо все гаразд і покупця влаштовує ціна, проводитися викуп.

BorysenkoWatch допоможе продати ваш швейцарський годинник за найвигіднішою ціною.

Матеріал опубліковано на правах реклами

0