USD: EUR:
... в Запорожье
Благодійний фонд Вадима Новинського надав допомогу запорізьким лікарням на 15,1 мільйона гривень

Благодійний фонд Вадима Новинського надав допомогу запорізьким лікарням на 15,1 мільйона гривень

Благодійний фонд Вадима Новинського надав допомогу запорізьким лікарням на 15,1 мільйона гривень.

Про це повідомляють на сторінці фонду у соціальній мережі.

Через активні бойові дії на території Запорізької області лікарі найчастіше стикаються з необхідністю порятунку людей від вогнепальних поранень. Жертвами обстрілів стають військові та цивільні, тому медики цілодобово надають їм багатопрофільну, спеціалізовану, екстрену та невідкладну медичну допомогу.

Виконавчий комітет міської ради Запоріжжя звернувся до Фонду Вадима Новинського за допомогою в закупівлі апаратів зовнішньої фіксації (АЗФ) на потреби медичних закладів міста та області і Фонд придбав та передав лікарням міста АЗФ різних розмірів для лікування поранень на суму 15,1 млн грн.

«Ми висловлюємо вдячність Вадим Новинский за надану безкорисну допомогу. Він чудово розуміє всю складність та небезпеку ситуації, що склалася у місті у зв’язку з військовим станом. – прокоментував секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. – Це не перший раз, коли бізнеси групи Smart Holding та Фонд Вадима Новинського приходять на допомогу Запоріжжю, мешканцям міста та області».

Вадим Новинський регулярно надає допомогу Запоріжжю та регіону. У квітні Фонд виділив 5 млн грн на гуманітарні потреби Запорізької області, також на прохання Запорізької обласної ради придбав перші 9 автівок швидкої допомоги.

У березні було придбано 60 апаратів вакуумної терапії та 1050 комплектів витратних матеріалів до них на суму понад 15 млн грн для лікарень міста. А до цього Фонд переказав $ 500 тис фінансової допомоги для захисту мешканців міста Запоріжжя.

З 24 лютого Вадим Новинський спрямував на фінансування гуманітарних проектів та ініціатив майже 700 млн грн.


Читайте також:

Фонд Вадима Новинського: «Наша мета – завезти в Україну мінімум 200 машин швидкої допомоги»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0