USD: EUR:
... в Запорожье

Актуальні професії для жінок у Запоріжжі

Активна участь у вихованні дітей вимагає від батьків великої відповідальності та часу. Поєднання професійної діяльності та виховання дітей часто виявляється непростим завданням через постійні витрати часу та уваги. Однак нині існує декілька робіт у Запоріжжі для жінок, які дозволяють зручно поєднати роботу та батьківство. За останні п’ять років технології дозволяють адаптувати графік роботи та вибирати віддалену форму праці або з частковою зайнятістю, наприклад робота доба троє для жінок у Запоріжжі.

Цифровий маркетинг

Інтернет-маркетинг є ідеальною сферою для тих, хто хоче поєднати роботу та виховання дітей. По-перше, це гнучка галузь, яка не потребує постійної присутності на робочому місці, дозволяючи фахівцям працювати віддалено. По-друге, це досить прибуткова галузь, що дозволяє поєднувати працю та виховання.

Емейл-маркетолог

Спеціаліст, який просуває товари або послуги через розсилку електронних листів. Робота включає написання текстів для електронних листів і просування продукції через електронні канали.

SEO-фахівець

Фахівець, який відповідає за підтримку високих позицій сторінок у пошукових системах. Завдяки такому фахівцю веб-сайт може отримати найвищий рейтинг з різних питань.

PPC-фахівець

Спеціаліст, який може працювати віддалено, вивчаючи інтернет-рекламу для привернення уваги аудиторії.

Торгівля

Продавець

Одна з найприбутковіших галузей – торгівля. Для успішного фахівця тут важливі навички комунікації та здатність укладати угоди. Існує багато вакансій онлайн-продажів, які вимагають лише доступу до інтернету та можливості спілкуватися з клієнтами по телефону.

Консультант

Фахівець, який впливає на продаж товару чи послуги. Якщо робота не має прямого контакту з клієнтами або товарами, консультування можливе у телефонному режимі.

Доставка

Можливість здійснювати доставку предметів чи продуктів через різні служби та ресурси дає батькам гнучкість та додатковий заробіток. Цю роботу можна виконувати, дотримуючись власного графіка, а також за наявності дітей, дотримуючись правил безпеки.

Бухгалтер

Онлайн-бухгалтерія надає можливість дистанційної роботи з клієнтами, допомагаючи їм управляти фінансовими операціями.

Перукар або стиліст

Спеціаліст, який може самостійно визначати графік роботи, записів та консультацій онлайн. На сайті robota.ua представлено багато інших вакансій для жінок в Запоріжжі, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та інших містах України.

Матеріал опубліковано на правах реклами 

0