USD: EUR:
... в Запорожье
Затоплені водою вулиці й пляж: весняне водопілля у Запорізькій області, — ФОТО, ВІДЕО

Затоплені водою вулиці й пляж: весняне водопілля у Запорізькій області, — ФОТО, ВІДЕО

Понад 15 вулиць у трьох селищах міського типу в Запорізькій області підтоплено внаслідок весняної повені. Вода у Дніпрі продовжує підніматися.

Про це повідомляють у Кушугумській громаді.

Внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду у селищах міського типу Балабине, Малокатеринівка та Кушугум підтоплені вулиці. На дорогах, на територіях приватних будинків та льоху стоїть вода.

За даними Українського гідрометеорологічного центру в Запорізькій області, зберігається II рівень небезпеки.

Рівень води у річці Дніпро продовжує підвищуватися. На Центральному пляжі Запоріжжя стаціонарні пляжні парасольки, сміттєві баки та навіси стоять у воді.

Як раніше писав «Перший Запорізький», щоб врегулювати рівень води та уникнути підтоплення на Дніпрі та Дністрі гідроенергетики продовжують пропуск весняного водопілля за збалансованим графіком. Воду скидають до оптимальних позначок, через весняне водопілля і паводок.

Минулого тижня у Водяному та Кам’янка-Дніпровська, які знаходяться нижче рівня Каховського водосховища, через водопілля було підтоплено близько 1400 домоволодінь.

На окупованих територіях Запорізької області ситуація з весняним водопіллям складна, оскільки російські окупанти вкрали десятки глибинних насосів, якими можна було б відкачати воду.

З тимчасово окупованого Енергодару виїжджають колаборанти та родини російських військових.


Читайте також:

Вдень російські військові завдали авіаційного удару по Запорізькій області: зруйновано будинки, постраждали люди.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0