USD: EUR:
... в Запорожье
Загарбники відбирають майно мешканців, які хочуть повернутись на окуповану територію: визнають житло «безхазяйним»

Загарбники відбирають майно мешканців, які хочуть повернутись на окуповану територію: визнають житло «безхазяйним»

Окупанти перетворили захоплені території України на гетто. Наразі виїхати з окупації складно, а повертатися на тимчасово окуповані території небезпечно не тільки для життя, а й для майна.

Про це в етері національного марафону новин повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Ворог не пускає наших мешканців повернутись в окупацію, провідати своїх родичів і близьких. Сьогодні єдиний пункт в’їзду для громадян України на тимчасово окуповану територію — це аеропорт «Шереметьєво». Там пропускають не більше, ніж 10% від тих, хто прилетів», — зазначив Федоров.

За його словами, інших 90% розвертають назад і оперативно дають сигнал місцевим гауляйтерам — якщо у «неугодного» українця є житло на тимчасово окупованій території, його одразу визнають «безхазяйним», зламують замки та заселяють «своїх».

«Вже на наступний день приходять до їхніх будинків і квартир в тимчасовій окупації і проводять «віджим» цього майна і так звану «націоналізацію». Тож небезпечно не лише тим, хто повертається на тимчасово окуповану територію, а небезпека є ще й в тому, що «націоналізація» прийде значно швидше, ніж могло очікуватись. Тому ми й не радимо нашим мешканцям повертатися на тимчасово окуповану територію. Точно жодна людина не може дати безпекову гарантію, а ворог зробить все, аби забрати у наших мешканців останнє», — сказав міський голова Мелітополя.

За дві доби окупанти 256 разів обстріляли територію Запорізької області: пошкоджено будинки, — ФОТО


Читайте також:

Бійці Сил спеціальних операцій знищили опорні пункти ворога на Запорізькому напрямку, — ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0