USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області російські окупанти вирішили присвоїти унікальну пам’ятку давньої культури

У Запорізькій області російські окупанти вирішили присвоїти унікальну пам’ятку давньої культури

Російські окупанти повідомили про те, що історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила» стане філією федерального музею-заповідника «Херсонес Таврійський».

Таке повідомлення поширили пропагандистські ЗМІ та проросійські telegram-канали.

«Музей «Кам’яна Могила» набуде нового статусу. Доручення про це пообіцяв дати Президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з головою Російського історичного товариства, директором Служби зовнішньої розвідки РФ Сергієм Наришкіним. Незабаром наш музей, розташований у Мелітопольському районі, стане філією федерального музею-заповідника «Херсонес Таврійський». Це дозволить зберегти унікальні об’єкти природної та культурної спадщини Запорізької області, включаючи наскельні написи стародавньої людини», – такий фейк розповсюджують російські ЗМІ.

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 1-6 листопада

Міський голова Мелітополя Іван Федоров спростував таку заяву і зазначив, що це – один з доказів загарбницької політики країни-окупанта.

«Рашисти на Мелітопольщині згадали про «Кам’яну Могилу». Якби могли вкрасти, то вже б тягли на росію, а так лише передають в управління севастопольському музею. Питання узгодив особисто путін. Цікаво це вже маразм чи ще поки просто неадекватне сприйняття реальності, – розповів Федоров. – Повідомляю загарбникам, що «Кам’яна Могила» з’явилася в наших степах за тисячі років до виникнення росії, пережила кочові племена і нацистську навалу, тож деокупації від рашистів точно дочекається».

«У Європейському Союзі визнали Запоріжжя частиною росії»: пропаганда окупантів поширює новий фейк


Читайте також:

Загарбники хочуть автоматично «призначили» російське громадянство жителям Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0