USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі школяр допоміг поліції розкрити умисне вбивство, – ФОТО, ВІДЕО

На Запоріжжі школяр допоміг поліції розкрити умисне вбивство, – ФОТО, ВІДЕО

На Запоріжжі 14-річний школяр допоміг поліції розкрити умисне вбивство.

Про це повідомляють у обласному управлінні Національної поліції.

Ще у жовтні до відділення поліції № 1 у Бердянському районі звернулася жінка з заявою про зникнення чоловіка. На той час вона проходила військову службу за контрактом, а чоловік проживав в селі Владівка Чернігівського району.  Востаннє вони розмовляли по телефону в кінці липня і  з того часу чоловік не виходив на зв’язок.

Коли правоохоронці здійснювали слідчо-оперативні заходи для встановлення місцезнаходження 33-річного чоловіка,  до них 14-річний школяр Богдан Возний. Він розповів, що він гуляв зі своїм собакою та у лісосмузі виявив останки людського тіла, прикритого шифером.

Хлопець вказав точне місце страшної знахідки, а також розповів поліцейським свої спостереження про деякі події з життя загиблого.   Таким чином підліток надав важливу інформацію, яка допомогла розкрити особливо тяжкий злочин – умисне вбивство. На теперішній час досудове розслідування завершено,  справу направлено до суду.

Співробітники поліції за допомогу та ініціативність нагородили подяками та вручили цінний подарунок – годинник з трекером. А також запросили Богдана, коли той виросте, на службу до поліції.

16 жителів Запорізької області померли від ускладнень COVID-19

У Запорізьку область доставили першу партію ванцин Covishield (AstraZeneca) проти COVID-19


Читайте також:

У Запорізькій обласній інфекційній лікарні комісія вивчає причини помилкового спрацьовування сигналізації кисневої станції

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

горожанин2021-02-25 18:23:22
Заменит школьником 85% никчемных потребителей наших налогов!!!