USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі СБУ блокувала спробу рейдерського захоплення «Мотор Січ», – ФОТО

У Запоріжжі СБУ блокувала спробу рейдерського захоплення «Мотор Січ», – ФОТО

Сьогодні, 31 січня, Служба Безпеки України блокована спробу рейдерського захоплення запорізького авіабудівного підприємства ПАТ «Мотор Січ».

Про це повідомляют у прес-службі СБУ.

Зокрема, проведеними заходами не допущено проведення представниками китайської компанії зборів акціонерів в порушення встановлених РНБО санкцій від 28.01.2021 введених в дію Указом Президента України від 14.12.2020 №564-27т, основною метою яких було зміна правління та наглядової ради ПАТ «Мотор Січ» з подальшим встановленням контролю над підприємством, виведення його активів та передових технологій авіадвигунобудування за межі України.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії, встановлюється коло причетних до вказаної протиправної діяльності осіб з метою прийняття процесуального рішення.

У межах розпочатого кримінального провадження Служба документує факти підготовки до знищення виробничих потужностей акціонерного товариства, яке має важливе оборонне та народногосподарське значення.

Слідчі дії тривають.

Фото – «Укрінформ».

Як повідомляв «Укрінформ», сьогодні, 31 січня, у Запоріжжі мали відбутись позачергові загальні збори АТ «Мотор Січ», ініційовані компанією китайських інвесторів.

З восьмої години ранку тут зібралось кілька десятків співробітників підприємства акцією протесту. Співробітники підприємства говорили, що не отримували жодних повідомлень про проведення зборів акціонерів, а про захід дізнались з інтернету. На їхнє запрошення до місця проведення зборів приїхала група народних депутатів.

Як повідомлялося, 28 січня Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів. Згідно з цим рішенням, Україна, зокрема, запровадила обмежувальні заходи на три роки до компаній, які пов’язують із інвесторами компанії «Мотор Січ».

У Запоріжжі на заводі ЗАЗ будуть збирати автомобілі КІА


Читайте також:

У Запоріжжі на Хортиці практично зруйнували занедбаний будинок ЦІМЕТа, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запорізькій області у дворі ліцею встановили величезну металеву кульбабу, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

7

моторовец2021-02-03 14:54:26
Це тільки місний дезік, може обісцювать.
Вася2021-02-03 12:09:31
бандєри кажуть шо все чесно. Богуслаев тіпа незаконно купив цей завод. Їтіть вашу маму, бандєри! А чого ж ви тоді скільки год жували соплі і не забрали у Богуслаева той завод? А коли його купили китайці, америка виступила протів, а зєля піждавши хвоста начав виполнять указанія американців. Щось не так? Ну так обоснуйте.
Адвокат2021-02-01 20:46:09
Богуслаев уже давно не загребает. Он продал свои акции китайцам и прикупил островок в Средиземном море. Его больше не подоишь.
Сергей2021-02-01 06:09:36
Зеленский в этом вопросе просто тёлка, как ему сказали, так он и делает. И ему пофигу на народ который работает на этом предприятии. А ситуация такая, что дед (Богуслав), загребает миллионы, а народу платит копейки, у меня ставка 6500грн грязными, при том что я работаю инженером на этом предприятии! Все уже тут этого деда ненавидят и мечтают о том, что б уже поскорее китайцы купили завод.
Олег2021-01-31 22:42:08
Добро пожаловать иностранные инвесторы! Не смотрите на опыт предидущих лохов... эээ успешных инвесторов! Вот ВАШИ деньги - точно в безопасности в Украине! Вы только вкладывайте! А мы вам хоть “Кемську Волость” продадим , и как вложите свои денежки к нам - можете ни о чем не беспокоиться, потому что беспокоиться уже не о чем.))) Денежки Ваши уже стали нашими, а свое мы никому не отдадим.) Прям классика развода.) Просто прелесть! Аплодирую стоя!
Практичный2021-01-31 19:45:51
Ну, если мимо своего кармана, то на фиг такие заводы нужны? Что тут не понятного?
моторовец2021-01-31 15:26:28
Кто прав, кто виноват, ни фига не понятно. Китаезы выкупили- выкупили. Америкосы отдавать добровольно не хотят- не хотят. Так? А мы поддерживаем америкосов? Так?