USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відкривають другий в країні рекрутинговий центр української армії

У Запоріжжі відкривають другий в країні рекрутинговий центр української армії

Вже наступного тижня у Запоріжжі відкриють другий в Україні рекрутинговий центр української армії. Це спільний проєкт Міністерства оборони України та Запорізької обласної військової адміністрації.

Про це в етері національного марафону новин заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За його словами, основними задачами центру буде підбір вакансій у Силах оборони, консультування щодо несення служби в певних підрозділах, профорієнтаційні тести та супровід кандидатів до призначення на посаду в армії.

Він наголошує, що рекрутинговий центр — це не військкомат. Тут людині нададуть якісну консультацію та супровід та не вручатимуть повісток.

«Найчастіше чую від жителів Запоріжжя, що вони б пішли служити, якби можна було б потрапити в конкретну бригаду. І цей запит ми задовільнили — 1 березня відкритий набір до 3-х військових частин, які боронять країну безпосередньо на запорізькій лінії фронту, — зазначив очільник ЗОВА. — Коли питаєш у бригад про те, що наразі потрібно, то це, звичайно, люди. Тож сьогодні ми маємо шукати не тільки стандартні шляхи виконання мобілізаційного завдання, а й всі можливості для того, щоб рекрутувати в наші збройні сили вмотивованих людей. Тому в Запоріжжі відкриється новий рекрутинговий центр. Тут людині розкажуть, в який рід військ, в яку бригаду та на яку професію можна піти служити. Вона гарантовано отримає цю професію та потрапить на конкретне місце в конкретній частині, і це є вкрай важливим. Саме таким буде функціонал центру. Людина сьогодні може одразу піти в конкретну частину, до конкретного комбрига, щоб бути поруч зі своїми рідними та близькими, які теж служать. Найголовніше, ми отримаємо вмотивовану людину, яка точно буде нищити ворога, зокрема, на нашій лінії фронту».

Ворог сім разів атакував українських захисників на Оріхівському напрямку


Читайте також:

Гатили по приватним та багатоквартирним будинкам: правоохоронці показали наслідки ворожих обстрілів Запорозької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0