USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на Козацькому колі на Хортиці створили справжню новорічну казку, – ВІДЕО

У Запоріжжі на Козацькому колі на Хортиці створили справжню новорічну казку, – ВІДЕО

У Запоріжжі на Козацькому колі кожні вихідні працює новорічне містечко з резиденцією Святого Миколая.

Нагадаємо, цього року після оновлення у рамках національного проекту відродження Хортиці із необлаштованої галявини Козацьке коло перетворилося у сучасний громадський простір зі зручною інфраструктурою. Вперше за всю історію Козацьке коло набуло казкового вигляду: тут з’явилася резиденція Святого Миколая, новорічна ялинка, фотозони, надзвичайна світлова ілюмінація. У перші вихідні сотні жителів міста вже відвідали найкрасивішу святкову локацію Запоріжжя.

Святкові вогні на цій локації запалили 17 грудня  за участі дітей з інтернатних закладів. А вже з 18 грудня десятки батьків з дітьми приїхали на Хортицю, щоб на оновленому Козацькому колі зустрітися зі Святим Миколаєм.

Новорічне містечко на Хортиці працює кожні вихідні з 12 до 18 години – до 16 січня включно. Для гостей працює дитячий кінозал і фудкорт, виступають театральні та хореографічні колективи. Для зручності гостей міська влада організувала роботу додаткового громадського транспорту. Окрім того, цими днями на всіх чекатиме сам Святий Миколай.

Святкування на Хортиці спільно організовує міська та обласна влада. Партнером створення локації є «Запоріжсталь» Групи Метінвест.

Нагадаємо, що відродження острова Хортиця є вдалим прикладом того, як держава та великий бізнес можуть разом робити успішні масштабні проєкти перетворень. Група Метінвест у рамках державно-приватного партнерства гарантувала оперативне системне залучення в різні галузі та показала результат – лише за декілька місяців з’явилися сучасні знакові об’єкти, що тепер відвідують тисячі людей: арт-об’єкт «Коло Єдності», лазерне шоу «Трансформації крізь історію» та імерсивна аудіовистава «Шлях».

У Запоріжжі на Хортиці Козацьке коло прикрасили яскравою святковою ілюмінацією: ввечері все виглядає дуже казково, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

У Запоріжжі національний проєкт відродження Хортиці розпочав потужну трансформацію легендарного острова

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

3

Марьян- ты олигофрен?2022-01-03 10:31:53
Вообще то речь шла о том какие инсталяции представлены в "козацком круге" на Хортице. Никто не сравнивал в статье эту площадку со львовской. Какого хрена вы сюда прилепили это сравнение? Можно было еще сравнить с Токио или с Нью Йорком и говорить "какое гавно ваш Львов, в Токио подобные площадки красивее, в Нью Йорке грандиознее"
Вася2021-12-31 10:20:47
маринка - в гробу я бачив твій грьобаний пердольвіф і пердольвівців.
Марьян2021-12-26 17:01:26
Я там був, але то не те, що во Львові. Там красивіше.