USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі можна спостерігати за тваринами на Хортиці онлайн: на камеру вже потрапила лисиця, – ВІДЕО

У Запоріжжі можна спостерігати за тваринами на Хортиці онлайн: на камеру вже потрапила лисиця, – ВІДЕО

У Запоріжжі у рамках конкурсу «Хортиця – втілення мрій» зробили годівницю для диких тварин та встановили відеокамеру, за допомогою якої можна онлайн спостерігати за тваринами.

Про це повідомляють на сторінці заповідника у соціальній мережі.

Нагадаємо, у Запоріжжі за підтримки великого бізнесу реалізують кращі ідеї студентів Запорізького національного університету, які перемогли у конкурсі «Хортиця – втілення мрій». Це спільний проєкт ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест та Національного заповідника «Хортиця». На реалізацію трьох найкращих студентських ідей ініціатор конкурсу – металургійний комбінат «Запоріжсталь» – виділив 300 тисяч гривень.

Всього на конкурс студенти подали 30 ідей різноманітного спрямування. З них члени експертної ради обрали три найкращі. Дві з них вже реалізували, третя чекає на втілення навесні.

Зокрема, завдяки проєкту «Маршрути Хортиці» створена навігація островом, як для мандрівок пішки, так і на велосипеді. Окрім того, навесні на Хортиці створять спеціальну трикілометрову стежку для прогулянок босоніж з різним покриттям: піском, деревом, камінням, мохом тощо. З цією ідеєю на конкурсі перемогла студентка факультету іноземної філології ЗНУ Ірина Ульченко.

Їй належить ідея ще одного проєкту під назвою «Не зимно», в межах якого на Хортиці мають встановити відеокамери, аби спостерігати за фауною острову взимку, наприклад, за оленями та козулями. У південній частині острова вже зробили один годівник для підгодовування тварин у холодний період, а також встановили там відеокамеру. Спостерігати за життям на острові можна на офіційному сайті заповідника. Поки немає холодів, у годівницю ще не кладуть сіно, але на відео вже потрапила лисиця

У Запоріжжі оновлені знакові об’єкти на Хортиці стали найулюбленішими  фотозонами серед містян та туристів, – ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі в музеї історії козацтва на Хортиці з’явитьcя прозорий дах із загартованого скла, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

4

Читатель2021-12-21 09:30:50
Кормушка как стояла пустой, так и стоит! Уже и разваливаться стала!
Васе2021-12-21 09:28:45
Вася- ты такой Вася................!
Вася2021-12-14 11:42:01
вобщє-то цим должні занімаця государствєнні лєснічі. А так, я увєрєн, шо звірів будуть підгодовувать ̶і̶ ̶с̶є̶п̶а̶р̶и̶ ̶і̶ ̶б̶а̶н̶д̶е̶р̶и̶ прості люди.
Читатель2021-12-10 14:46:51
А наполнять кормушку кто будет?