USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, скільки вимушених переселенців зареєстровано у Запоріжжі

Стало відомо, скільки вимушених переселенців зареєстровано у Запоріжжі

У Запоріжжі зареєстровано 213 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Про це голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко повідомив під час прес-конференції з нагоди 100 днів роботи на посаді очільника регіону.

Більше про це – у статті за посиланням: Повернення територій та відбудова після руйнувань: голова Запорізької області розповів про підготовку до деокупації

«Продовжується робота з внутрішньо переміщеними особами. На сьогоднішній день зареєстровано 213 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Приблизно місяць тому було 211 тисяч ВПО. Люди потихеньку виїжджають з лінії фронту, щоб зберегти своє життя і життя свої дітей», – розказав голова Запорізької ОВА.

За його словами, у населених пунктах вздовж лінії розмежування, що регулярно зазнають російських обстрілів, влада разом з поліцією закликає людей, особливо родини з дітьми, евакуюватися.

«Слава богу, в Оріхові вже зовсім немає родин з дітьми. Вже тижні три, як вони виїхали. Але люди до останнього залишалися у місті, – зазначив Малашко. – Маємо розуміння, що під час контрнаступу кількість внутрішнього переміщених осіб буде дуже зростати. Ми готові до цього. На сьогодні є 43 тисячі місць, де ми можемо прийняти людей».

Очільник Запорізької ОВА нагадує, що в обласному центрі працюють п’ять районних гуманітарних хабів, де переселенці можуть отримати різноманітну допомогу: від оформлення документів та статусу ВПО до надання гуманітарної допомоги тощо.

«Ворог минулого року закрив будь-які переходи на неокуповані територій. Як ви знаєте, був лише один перехід у Василівці. Зараз він замінований, – розповів голова ОВА. – Ми рекомендуємо людям, які хочуть виїхати на територію України, робити це будь-яким способом через треті країни».


Читайте також:

Ситуація на захопленій Запорізькій АЕС щоденно погіршується: інтерв’ю президента «Енергоатома»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0