USD: EUR:
... в Запорожье
«Найскладніше – вмовити людей виїхати»: з п'яти прифронтових населених пунктів Запорізької області евакуювали всіх дітей, — ВІДЕО

«Найскладніше – вмовити людей виїхати»: з п'яти прифронтових населених пунктів Запорізької області евакуювали всіх дітей, — ВІДЕО

У серпні була оголошена примусова евакуація дітей зі Степногірська, Гуляйполя, Новопавлівки, Преображенки та Єгорівки. На сьогодні всіх дітей з їх супроводжуючими вивезли з прифронтових населених пунктів до більш безпечних місць.

Про це повідомив Юрій Малашко, начальник Запорізької обласної військової адміністрації.

З п’ять найбільш небезпечних населених пунктів регіону евакуювали всіх дітей. За словами Юрія Малашко деякі родини з дітьми відразу погоджувались виїжджати, навіть говорили куди їх евакуювати та показували в яких умовах житимуть. Представники обласної влади надавали дітям планшети, щоб вони мали змогу навчатися онлайн.  Та деякі родини до останнього не хотіли їхати.

«Найголовніша складність — вмовляти людей, щоб вони евакуйовувались з прифронтових міст. Деякі родини просто не погоджувались і залишались в дома. Остання евакуйована родина була з Гуляйполя. Там кожного дня постійні обстріли», — зазначив Юрій Малашко.

У Національній поліції Запорізької області повідомили, що після проведених евакуаційних заходів родини забезпечені тимчасовим житлом у більш безпечних частинах регіону. Також сім’ї отримують подальшу підтримку у вирішенні нагальних питань.

Зруйновані будинки та вбитий мирний житель: наслідки російських обстрілів по Запорізькій області, — ФОТО.


Читайте також:

Без батька залишилося двоє дітей: у боях загинув воїн ЗСУ із Запорізької області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0