USD: EUR:
... в Запорожье
Родина запоріжців, яка проживала в аварійному будинку, отримала житло

Родина запоріжців, яка проживала в аварійному будинку, отримала житло

У Запоріжжі ще одна сім’я отримала житло та зможе переселитися з аварійного будинку. Двокімнатну квартиру було придбано за кошти бюджету міста.

Як повідомляє пресслужба Запорізької міськради, будинок по вулиці Посадочній, 17 було визнано аварійним кілька років тому. Мешканці цього будинку підлягають відселенню. Місто, у межах можливостей бюджету, виділяє кошти на придбання квартир мешканцям. Зокрема Вікторії Єфремовій з матір’ю та сином придбали двокімнатну квартиру в будинку по вулиці Історичній. Сім’я сама обрала квартиру серед виставлених на продаж.

Це передостання сім’я, яка потребувала відселення з будинку по вулиці Посадочній, 17. Цього року місто планує придбати житло ще для однієї родини. Кошти для цього з міського бюджету виділені. Це дозволить завершити відселення мешканців з цього будинку. У подальшому його мають знести.

У подальших планах продовження відселення мешканців з наступного аварійного будинку – по вул. Посадочній, 19. Однак тут все буде залежати від наявності коштів у бюджеті наступного року.

Варто зазначити, у 2018-2021 роках у Запоріжжі для відселення мешканців аварійних будинків коштом коштів бюджету міста придбано 11 квартир. З них 7 для мешканців будинку по вул. Посадочній, 17.


Читайте також:

В Запоріжжі три трамвайних маршрути тимчасово змінять графік

У Запоріжжі вивчили досвід міст України та Європи зі сталого енергетичного розвитку та збереження клімату

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0