USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти посилили тиск на співробітників Запорізької АЕС

Окупанти посилили тиск на співробітників Запорізької АЕС

Рашисти не полишають спроб примусити працівників Запорізької АЕС підписати контракти з росатомом та вигадують усе нові засоби схилити людей до співпраці.

Про це повідомляє Енергоатом.

Наразі загарбники почали тиснути на персонал з подвоєною силою, залучивши до агітації важковиків із топменеджменту російської держкорпорації – першого заступника гендиректора з операційного управління росатома андрія петрова та першого заступника голови росенергоатома олександра шутікова.

«Підготувавшись, 26 жовтня ці двоє – шутіков особисто, а петров у форматі відеозвернення – почали «обробляти» український колектив окупованої росіянами ЗАЕС», – зазначили в Енергоатомі.

Задля кращого результату агітації всіх працівників станції зібрали та виголосили їм звернення, основна ідея якого полягала в необхідності та доцільності переходу до складу Росатома.

«Але ця спроба потерпіла таку саму невдачу, як і всі попередні: до «пламєнних рєчєй» окупантів атомники ЗАЕС поставилися скептично і вчергове продемонстрували, що на загарбників – не працюватимуть», – наголосили в Енергоатомі.

Окупанти тримають у полоні близько 50 працівників Запорізької АЕС


Читайте також:

«Гауляйтери» борються за сфери впливу, – мер Мелітополя про вибух біля штабу фсб і помітили білоруських військових

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0