USD: EUR:
... в Запорожье
Нардеп, депутати та чиновники: хто із Запорізької області опинився у списку «Держзрадників»

Нардеп, депутати та чиновники: хто із Запорізької області опинився у списку «Держзрадників»

Серед колаборантів, уже внесених до реєстру, – п’ять представників Запорізької області, з прізвищами яких можна ознайомитись у матеріалі.

Про це повідомляє рух “Чесно”.

Український рух “Чесно” запустив сайт “Держзрадники”, на якому кожен українець може почитати прізвища представників влади, які йдуть на співпрацю з ворогом, серед них є п’ятеро представників Запорізького краю.

Євген ШЕВЧЕНКО – народний депутат. Був обраний від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №76 (Запоріжжя). Про одіозного депутата ресурс “Держзрадники” повідомляє наступне: ” Втікач, затриманий при спробі перетину кордону з Польщею Службою безпеки України. До цього підтримував самопроголошеного президента білорусі та артикулював меседжі російської пропаганди».

Євген БАЛИЦЬКИЙ – екс-нардеп, депутат Запорізької обласної ради, представник партії «Опозиційний блок». У «Держзрадниках» опинився за, цитуємо, «співпраця з окупантами Мелітополя».

Галина ДАНИЛЬЧЕНКО – У 2020 році обрана депутаткою Мелітопольської міськради як членкиня “Опоблоку”. На момент обрання працювала директоркою “Мелітопольського заводу підшипників ковзання”. Власником цього підприємства занчиться екснардеп Євген Балицький. Самопроголошена в.о. міського голови окупованого Мелітополя. Після того, як Данильченко проголосила себе в.о. мера, Офіс генпрокурора повідомив їй про підозру у державній зраді.

Володимир РИКУН – голова Михайлівської громади, представник ОПЗЖ. На момент балотування був директором КП “Михайлівській комунгосп”. Здав території ворогу, як повідомила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова. Генпрокурор наголосила, що у Михайлівській громаді засіли ворожі війська. При цьому політик заспокоював громаду і закликав мешканців не перешкоджати окупантам, які були розміщені у відділку поліції.

Андрій ШЕВЧІК – депутат міськрадиЕнергодара. Представник ОПЗЖ. На момент обрання працював провідним інженером підрозділу Запорізької атомної електростанції. Співпрацює з ворогом. Після початку окупації Енергодара заявив, що створює “раду самоорганізації міста”. Допомагав забезпеченню організації роботи Запорізької АЕС в інтересах рф.

Читайте також:

Туреччина морем готова вивезти поранених і загиблих маріупольців з Бердянська – Президент Зеленський

У громадах Мелітопольського району російські окупанти «кошмарять» працівників місцевих органів влади

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0