USD: EUR:
... в Запорожье
На Запорізькій АЕС залишилися працювати 6700 працівників: лише 100 підписали контракти з росатомом

На Запорізькій АЕС залишилися працювати 6700 працівників: лише 100 підписали контракти з росатомом

Протягом двох тижнів російські загарбники роблять усе, щоб примусити персонал Запорізької АЕС підписати контракти з фейковим підприємством АО «Экплуатирующая организация «Запорожская АЭС», яким керує росатом.

Про це повідомляє Енергоатом.

Окупанти вдаються до тиску й маніпуляцій, заявляючи, що 1000 працівників станції вже підписали контракти. Проте ця брехня не спрацьовує.

Насправді з 6700 працівників, які залишилися працювати на окупованій росіянами ЗАЕС, лише близько 100 підписали контракти з росатомом. Причому переважна більшість із тих, хто це зробив, «погодилися» під тиском загарбників. Ще 4300 проукраїнських працівників ЗАЕС виїхали на підконтрольну Україні територію.

«Отже, похвалитися великим успіхом на ЗАЕС рашисти не можуть. Тим паче, що навіть попри весь їхній тиск та погрози, переважна більшість працівників, які перебувають на станції, мають проукраїнську позицію, продовжують чинити спротив окупантам і максимально відтягують процес підписання зрадницьких контрактів», – зазначили в Енергоатомі.

Звісно, серед тих, хто вже зголосився працювати на загарбників, є і добровольці, зокрема й з керівного складу станції. Свої дії вони мотивують здебільшого бажанням обійняти високі керівні посади у фейковій структурі та отримати дивіденди від загарбників. Їхні прізвища відомі, і всі вони відповідатимуть за свої дії після звільнення станції та повернення її під повний контроль України.

Окупанти посилили тиск на співробітників Запорізької АЕС


Читайте також:

Окупанти тримають у полоні близько 50 працівників Запорізької АЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0