USD: EUR:
... в Запорожье
«Мотор Січ» віддає на баланс місту 3 дитсадки у Шевченківському районі Запоріжжя

«Мотор Січ» віддає на баланс місту 3 дитсадки у Шевченківському районі Запоріжжя

АТ «Мотор Січ» звернулося до Запорізької міської ради з проханням прийняти до комунальної власністі три своїх дитячих садки.

Про це під час засідання депутатської комісії з питань життєзабезпечення розповів заступник директора міського департаменту освіти Олексій Фурса.

У Шевченківському районі працює три дошкільних навчальних закладів, які знаходяться у власності АТ «Мотор Січ».

Це дитсадок №133 «Струмочок» (вул. Чарівна, 36а), дитсадок №181 «Мальва» (пр. Моторобудівників, 30) і ясла-садок комбінованого типу №271 «Рушничок» (пр. Моторобудівників, 32-а).

За словами представника міського департаменту освіти, зараз в цих дитсадках виховують 400 дітей. Дошкільні навчальні заклади, зазначив чиновник, знаходяться в хорошому технічному стані і не потребують додаткових матеріальних вкладень.

Нагадаємо, нещодавно акціонерне товариство «Мотор Січ» також звернулося до Запорізької міської ради з проханням прийняти в комунальну власність парк імені Шевченка. Зона відпочинку знаходиться території, обмеженої вулицею Моторобудівників, вулицею Круговою, житловим масивом і заводської котельної. На минулому засіданні міської ради депутати підтримали рішення взяти цей парк у володіння міста.

Як уже писав «Перший Запорізький», на «Мотор Січі» прийняли рішення про скорочення всіх невиробничих витрат, зокрема, роботи об’єктів соціального призначення.


Читайте также: Кабмин согласовал новые кандидатуры глав райадминистраций в Запорожской области

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0