USD: EUR:
... в Запорожье
До уваги запоріжців: через карантин отримати субсидію стало легше

До уваги запоріжців: через карантин отримати субсидію стало легше

В запорізькому управлінні соціального захисту населення повідомили про те, що через тривалий карантин органи центральної влади спростили норми та процедуру призначення субсидій.

З 1 травня знову почнеться призначення субсидій. Якщо раніше для продовження цих виплат треба було звертатись до спеціалістів, то тепер такої потреби немає. Кожен, хто отримує субсидію, автоматично перейде до наступного періоду.

Також на період карантину на 50 % збільшені соціальні нормативи споживання для п’яти комунальних послуг: холодне та гаряче водопостачання, водовідведення, електро- та газопостачання для приготування іжі.

Для тих, хто звільнився у період карантину та став на облік до служби зайнятості, буде оформлюватися субсидія, а для розрахунку будуть брати лише суму допомоги по безробіттю.

Також на період карантину більш лояльні правила з’явились і для тих, хто не оплачує борги з реструктуризації чи їм припинено надання однієї з комунальних послуг через велику заборгованість. Таким громадянам не будуть скасовувати субсидію.

Читайте також: Як оформити перепустку для проїзду в громадському транспорті Запоріжжя

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0