
Мрії збуваються: запорізький фермер став пілотом, лише пішовши на пенсію
Сьогодні Леоніду Горпиничу 70 років, а вперше він сів за штурвал у 60
Колишній голова колгоспу-мільйонера, а нині керівник агрофірми в селі Добропілля Запорізької області Леонід Горпинич прийшов до своєї мрії, лише пішовши на пенсію. Чоловік підкорив штурвал літака у 60 років, хоча з дитинства мріяв стати пілотом. Про це повідомляє “КП в Україні”.
Леонід Васильович зізнався, що з дитинства мріяв літати, в армії служив у цивільній авіації, а після служби хотів вступити до льотного училища. Але сісти за штурвал літака йому так і не вдалося.
Очолюючи колгосп “Перемога”, Леонід Горпинич неодноразово наймав авіацію для хімічної обробки полів, та просився до пілотів, щоб політати з ними, оглядаючи з неба сільгоспугіддя.
А після виходу на пенсію, чоловік потрапив у гості до керівника Запорізького обласного аероклубу, й побував на аеродромі. Там його вразив чоловік, який без однієї руки літав на дельтаплані.
— Мене як струмом пронизало: він без руки літає, а я що — не зможу? — зізнався Леонід Горпініч. — За два місяці освоїв польоти на дельтаплані, пересідати на літак на планував, але в результаті отримав ліцензію на приватні польоти. Купив в столиці для свого сільгосппідприємства вітчизняний літак А-22, трохи пізніше ще один.
Сьогодні чоловікові — 70. Він досі літає, і планує здійснювати польоти, доки дозволятиме здоров’я. Леонід Васильович щорічно проходить медкомісію, без якої неможливо отримати дозвіл на польоти. Цього року медики знову дали йому позитивний висновок, а значить Леонід Горпинич продовжить здійснювати свою дитячу мрію, яка стала реальністю.
Читайте також:
Як звичайна вихователька із Запоріжжя почала зніматися в популярних серіалах, — ФОТО, ВІДЕО
Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp
2