
Запорізькі навчальні заклади, де не вакциновано 80% колективу працюватимуть онлайн (Списки)
Як працюватимуть освітні установи в районах Запорізької області можна подивитися за посиланнями нижче.
Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.
Державна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про перехід країни в «жовту» зону з з 00 год 00 хвилин 23 вересня. У нових умовах змінюється і формат роботи шкіл, дитсадків і вузів. Вони будуть працювати офлайн тільки за умови наявності хоча б одного щеплення у 80% працівників закладу. Якщо показники вакцинації персоналу в навчальному закладі нижче – установа буде переведено в онлайн формат роботи.
За посиланнями нижче кожен може перевірити, як буде працювати його навчальний заклад в «жовтій» зоні, а також побачити, який відсоток працівників щеплено.
• Школи
• Садочки
• Установи вищої та професійної перед вищими освіти
Користуватися посиланнями просто:
• виберіть тип навчального закладу, який вас цікавить
• знайдіть свій район Запорізький, Мелітопольський, Василівський, Бердянський або Пологівський
• якщо ваш заклад в зеленій зоні – він працює в звичайному режимі.
Як тільки в навчальному закладі показник вакцинація працівників досягне 80% – все зможуть повернутися до оффлайн формату роботи.
Нагадаємо, 21 вересня в Гуляйполі 12-річна дівчинка стрибнула з четвертого поверху недобудованого будинку. В результаті падіння дівчина отримала черепно-мозкову травму, струс мозку, закриту травму поперекового відділу хребта, закритий перелом кісток тазу, закриту травму живота.
Читайте також:
Під Запоріжжям зіткнулись вантажівка та скутер: постраждали двоє людей, серед яких — дитина
У Запоріжжі на один центр масової вакцинації стало більше
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0