
Запорізька спортсменка представить Україну на чемпіонаті світу з бодібілдингу, — ФОТО
Запорізька культуристка Юлія Шикула в черговий раз стала чемпіонкою України з бодіфітнес, забезпечивши собі місце в збірній на світовій першості
Вчора, 26 жовтня, член Національної Федерації бодібілдингу України, спортсменка із Запоріжжя Юлія Шикула взяла золото на чемпіонаті України в категорії “Бодіфітнес”. Перемога в турнірі забезпечила їй місце в складі збірної, і тепер вона представлятиме Україну на чемпіонаті світу.
До того ж, вчора їй було вручено посвідчення Майстра спорту України -—ання, яке було присвоєно Юлії міністерством молоді та спорту України наприкінці цього літа.
Своє звання спортсменка отримала заслужено. Вона постійно тренується сама, тренує юних спортсменок, та регулярно бере участь в різних турнірах. У вересні Юлія Шикула в Барселоні виграла престижний турнір Arnold Classic Europe, заснований самим Арнольдом Шварценеггером. У жовтні — золото на першості Полтавської області, і ось зараз — чемпіонат України.
Юлія Шикула зізналася “Першому Запорізькому”, що вона мріє стати чемпіонкою світу. А після такої низки перемог, й золота на Arnold Classic — є впевненість, що у неї все вийде.
Читайте також:
Запорожанка стала “Міс Україна Всесвіт-2019”
Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp
0