У Запорізькій області російські окупанти продовжують руйнувати мирні міста та села: у результаті обстрілу постраждав місцевий житель

У Запорізькій області російські окупанти продовжують руйнувати мирні міста та села: у результаті обстрілу постраждав місцевий житель

У Запорізькій області російські терористичні війська продовжують цинічно порушувати норми Міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни. Наносяться вогневі ураження не тільки по військових позиціях українських воїнів, а й здебільшого по мирних селах, селищах та містах.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізької області.

Окупанти вели обстріли в напрямку населених пунктів із застосуванням літака Су-25, вертольота Ка-52, танку, реактивної системи залпового вогню «Град», ствольної артилерії, 120 мм мінометів та крупнокаліберних кулеметів, стрілецької зброї за наступними напрямками: Кам’янське, Оріхів, Новоданилівка, Мала Токмачка, Новопіль, Червоне, Малинівка, Новомиколаївка, Успенівка, Білогір’я, Гірке, Залізничне, Гуляйпільське, Гуляйполе, Времівка.

Завдаючи ракетних та артилерійських ударів ворог знищує об’єкти цивільної інфраструктури, шляхи автомобільних та залізничних сполучень, електростанції та мирні житлові будинки, постійно ставить під загрозу життя цивільних громадян.

Зокрема, у Гуляйполі в результаті ворожого артилерійського обстрілу 42-річний місцевий чоловік отримав осколкове поранення обличчя. Разом з цим було частково пошкоджено його будинок, господарчі будівлі та автомобіль.

Чергових ворожих обстрілів зазнало місто Оріхів. Російська терористична армія артилерійськими ударами пошкодили квартиру, майстерню, крамницю та елеватор. Також, загарбники влучили у студентський гуртожиток, а також у будівлю медичного закладу. За попередньою інформацією, на момент атаки будівля була порожньою і ніхто не постраждав. Наразі проводяться роботи з відновлення вцілілих корпусів.

Наразі по даним фактам здійснюються процесуальні дії щодо відкриття кримінального провадження за статтею «Порушення законів та звичаїв війни».

На Запорізькому напрямку ворог  намагається безуспішно просуватися у напрямку обласного центру: яка зараз ситуація на фронті


Читайте також:

«Запорізька область грає одну з ключових ролей у плані путіна»: військовий експерт Олег Жданов – про наступ на Запоріжжя, ракетні обстріли та захоплення півдня України

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

2

Гость2022-05-09 19:34:17
Дорогая "ОбезьЯНЕ", что бы Вы выбрали: жить в своем доме, но под властью другого государства, или иметь разрушенный дом, но под властью Украины? Сам я - не Ванга и даже не ваш аналитик - Олег Жданов, но мне кажется, что при нынешней ретивости ВСУ, Вам придется оказаться и в разрушенном доме, и под властью другого государства (как в Мариуполе)
ОбезьЯНЕ2022-05-09 15:24:55
Яна,тебя давно из псих больницы выписали? Чего лекарства не принимаешь?