
У Запорізькій області окупанти вербують безробітних до російської армії
Російські окупаційні війська щодня несуть великі втрати в живій силі та техніці. Щоб відновити свої втрати ворог почав проводи приховану мобілізацію.
Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.
На окупованій частині Запорізької області російські загарбники створюють гуманітарну кризу. Окупаційна влада зменшує виплати й зарплати, а ціни збільшують, як на продукти, так і на проїзд в транспорт. Безробітних, які стоять на обліку у центрах занятості, загарбники вербують до лав російської армії.
«Ворог пропонує українцям вступати до лав своєї армії. Практика вербування безробітних зафіксована у центрах зайнятості на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей, де відбувається прихована мобілізація», — йдеться у повідомленні.
Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», працівників бюджетних установ відправляють у військові комісаріати та змушують проходити медичний огляд. Також чоловікам при видачі російського паспорта одразу ж видають і повістку.
Загарбники прислали на окуповані території нові групи контррозвідників: шукають українське підпілля.
Читайте також:
Дружину настоятеля храму УПЦ МП підозрюють у наведенні ракет на позиції ЗСУ біля Запоріжжя, — ФОТО.
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
0