
У Михайлівській громаді ворог змушує підприємців постачати товари із Криму
Окупанти використовують методи терору – проводять обшуки у будинках та здійснюють тиск на працівників важливих сфер діяльності.
Про це розповів речник ЗОВА Іван Ареф’єв.
У Михайлівській громаді російські військові, використовуючи методи терору, тиснуть на держслужбовців, працівників комунальних установ, лікарів. За словами мешканців громади, російські війська розмістилися у місцевому гуртожитку, скоюють злочини та намагаються змусити торгові мережі та аптеки перейти на постачання товарів із Криму.
Жителі Михайлівки також зазначають, що росіяни проводять обшуки у житлах цивільних людей, які шукають колишніх учасників АТО/ООС за списками, які, ймовірно, надали зрадники з місцевих органів влади.
Раніше ми повідомляли, що у Василівці на російському блокпосту військові рф викрали 16-річного сина голови Запорізької районної військової адміністрації Олега Буряка.
Також 17 квітня близько 13 години військові російської федерації приїхали до Кирилівської селищної ради і викрали голову селища Івана Малєєва.
Читайте також:
Російські окупанти готують чергову провокацію у Запорізькій області – Генштаб ЗСУ
На Донеччині загинув житель громади Запорізької області
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0