Росіяни атакували рятувальників під час ліквідації пожежі на АЗС у Запорізькому районі, — ФОТО
У середу, 3 червня, російські війська завдали удар по автозаправній станції у Запорізькому районі. Під час ліквідації пожежі ворог завдав повторний удар.
Про це повідомили у ДСНС України.
Під час гасіння резервуара зі скрапленим газом, що загорівся внаслідок обстрілу, росіяни завдали повторного цілеспрямованого удару по рятувальниках. Ворожий безпілотник влучив в одну із пожежних автоцистерн.
«Завдяки засобам радіоелектронної боротьби та своєчасному виявленню повітряної загрози особовий склад встиг перейти в укриття. Надзвичайники оперативно ліквідували пожежу. Попередньо, жертв та постраждалих немає», – йдеться в повідомленні.





Ворог вдарив БпЛА по стоянці у Запоріжжі: сталася пожежа, — ФОТО
Читайте також:
Під обстрілами був 41 населений пункт: росіяни завдали 948 ударів по Запорізькій області
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
0