Представники окупаційної адміністрації разом з ФСБ перевіряють мешканців Запорізької області під приводом роздачі «гуманітарки»

Представники окупаційної адміністрації разом з ФСБ перевіряють мешканців Запорізької області під приводом роздачі «гуманітарки»

На тимчасово окупованій частині Запорізької області загарбники активізували перевірки. Окупанти перевіряють всіх, включаючи дітей та пенсіонерів. Цими вихідними, 9 та 10 серпня, загарбники під приводом роздачі гуманітарної допомоги перевіряли пенсіонерів.

Про це повідомляє рух спротиву «Жовта стрічка».

Представники окупаційної адміністрації в Запорізькій області ходять по домівках з «продуктовими наборами гуманітарної допомоги». До цих наборів входить приблизно 50 кілограмів картоплі та близько 30 кілограмів цибулі.

«Ми спочатку впали в ступор – навіщо і чому це відбувається? Але після розпитування місцевих все стало на свої місця: крім видачі «гуманітарки» візит окупантів включає розпитування пенсіонерів про родичів, сусідів, ставлення до України. Судячи зі змісту і постановки питань, разом із представниками адміністрації ходять ФСБшники», – пише спротив.

Нагадаємо, окупанти ходять разом з російськими поліцейськими та ФСБ й перевіряють людей. Особливо цікавляться телефонами – дивляться фото, чати, аватарки, контакти. Перевіряють також телефони дітей.

Під контролем ФСБ: російські загарбники змушують мешканців тимчасово окупованої території встановлювати месенджер-шпигун


Читайте також:

Внаслідок російської атаки у Запоріжжі палала покрівля будинку, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0