USD: EUR:
... в Запорожье
Організовувала перереєстрацію підприємств на окупантів: секретарці сільради у Запорізькій області повідомили про підозру

Організовувала перереєстрацію підприємств на окупантів: секретарці сільради у Запорізькій області повідомили про підозру

Після окупації секретарка Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району закликала мешканців регіону підтримати окупантів. За це ворог призначив її головою окупаційної адміністрації Костянтинівського сільського поселення.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Після призначення колаборантка сформувала «штат» псевдоустанови із прихильників «російського миру».

Вона організовувала відновлення навчального процесу за російськими стандартами. Також організовувала перереєстрацію підприємств на юридичних та фізичних осіб із РФ і розпоряджалася грошима та майном, яке захопила окупаційна адміністрація.

На «форумі громадського руху «Ми разом із Росією», у серпні минулого року, закликала людей брати участь у «референдумі» та голосувати на користь РФ.

Колаборантці повідомлено про підозру. Їй загрожує до 10 років позбавлення волі згідно із ч. 5 ст. 111-1 «Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора» Кримінального кодексу України.

Провокував ненависть до України: судитимуть «директора» школи в Запорізькій області.


Читайте також:

Координував захоплення українських підприємств: експосадовець перейшов на бік ворога й став окупаційним «сенатором» Запорізької області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0